Засвідчення (завірення) вірності копій документів – це нотаріальне підтвердження справжності копії документа, виписок з документів, які видані юридичними особами, а також не суперечать встановленим законодавством.

Існує завірення копії документа, засвідчення виписки з документа, яка представляє собою відтворення частини тексту документа з цікавлять змістом питання, і копії з раніше завіреної копії справжнього документа.

Навіщо потрібно нотаріальне завірення копій документа?

Основною причиною нотаріального засвідчення копії документа є придбання таким документом сили оригіналу. У багатьох випадках засвідчення необхідно, щоб не носити з собою оригінал документа, або ж у разі коли власник боїться його втрати.

Існує і необхідність засвідчення вірності копії документів. Адже нерідко буває так, що за законом передбачено надання копії документа в нотаріальній формі, також може знадобитися в організації і самому власнику.

Ряд правових порушень може спричинити за собою неможливість засвідчення вірності копії документів. Іншими словами, іноді це треба зробити, щоб не виникало протиріч з законом. Та й як діяти в разі, коли оригінал потрібно пред’явити в одному місці, а копію надати в інше?

Щоб нотаріус мав можливість зробити засвідчення вірності копій документів необхідно дотримати кілька умов, щоб документ мав юридичну силу. Одним з основних умов є відповідність документа вимогам закону. Суперечити закону за змістом і формою документ не повинен.

Документи необхідні для запевнення вірності копії:

1. Паспорт.

Щоб засвідчити (завірити) вірність копії документів телефонуйте:
095 317 80 81 [Vodafone]
093 505 99 61 [Lifecell]
057 762 62 00 [Міський]

або пишіть на електронну пошту:
notar3581@ukr.net

Адреса:
Україна, місто Харків, ХТЗ, вулиця Миру, 22.